Ana sayfa

Shanghai AA4C Auto Maintenance Equipment Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Shanghai AA4C Oto Bakım Equipment Co., Ltd. 1995 yılından beri profesyonel bir oto bakım ekipmanı üreticisidir. AA4C, (4) Müşteri için Her Zaman ve Her Şey anlamına gelir. Fabrikamız, güncellenmiş üretim tesislerimizle donatılmış 20.000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır. Toplam sermayemiz on milyondan fazla RMB'dir. Uzun yıllardır firmamız "Yüksek İtibarlı İşletme", "Kalitede Yüksek Kredili İşletme" ve "Çin Ulusal Sınıf AAA İşletmesi" olarak ödüllendirilmiştir. Ayrıca, ISO9001:2000 Uluslararası Kalite Kontrol Sistemi Sertifikasını aldık. ürün geliştirme, tasarım ve OEM/ODM imalatında.Ürünlerimiz dünya çapındaki pazarlara (Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika, Avustralya, Orta Doğu, Asya ve Çin'deki farklı iller) sevk edilmiştir. fırsatlar ve zorluklar, yine de "Daha yüksek ve pratik olmak" a bağlı kalacağız, yurtiçi ve yurtdışı alanlarda diğer üreticilerle ilişkileri ve işbirliğini genişletmeye çalışacağız. satış hizmeti Hedefimiz: Her zaman ve her şey (4) Müşteri için.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Shanghai AA4C Auto Maintenance Equipment Co., Ltd. Shanghai AA4C Auto Maintenance Equipment Co., Ltd. Shanghai AA4C Auto Maintenance Equipment Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : AA4C

No. Çalışanları : 50~80

Yıllık satış : 10000000-15000000

Yıl kurulan : 1995

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shanghai AA4C Auto Maintenance Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai AA4C Auto Maintenance Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai AA4C Auto Maintenance Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shanghai AA4C Auto Maintenance Equipment Co., Ltd. Sertifikalar